پاورپوینت کنوانسیون حقوق کودک

مطالب دیگر:
📂گزارش کارآموزی روابط عمومی📂تحقیق گسترش متدولوژی افزایش ایمنی جاده ها با رویکرد آموزش و اجرای قوانین📂گزارش کارآموزی فعالیت در شرکت اتصال نقره ای (silver net)📂پاورپوینت آموزش درس اول کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی (زنگ علوم)📂پاورپوینت آموزش درس دوم کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی (سرگذشت دفتر من)📂تحقیق برنامه و بودجه عملياتي📂تحقیق برنامه ريزي كلان شهرهاي جديد و شهرك هاي استراتژي بهينه سازي مصرف انرژي📂تحقیق برنامه حسابرسي و آزمون هاي حسابرسي📂تحقیق برنامه پنج ساله اول و ماليات ها📂پاورپوینت روش حریصانه📂تحقیق بررسي وضعيت بانك هاي خصوصي در ايران📂تحقیق بررسي و تجزيه و تحليل عوامل مؤثر در روند توسعه روستايي در دهستان كبودگنبد شهرستان كلات نادر📂پاورپوینت آموزش درس سوم کتاب علوم پایه ششم (کارخانه کاغذسازی)📂پاورپوینت آموزش درس چهارم کتاب علوم پایه ششم (سفر به اعماق زمین)📂تحقیق بررسی موانع استقرار سیستم آمار های دولت GFS📂پاورپوینت آموزش درس پنجم کتاب علوم پایه ششم (زمین پویا)📂تحقیق بررسی تحلیلی استانداردهای APB و FASB در زمينه گزارشگری تغییرات حسابداری📂پاورپوینت آموزش درس ششم کتاب علوم پایه ششم (ورزش و نیرو 1)📂بررسي بازار فولاد در جهان و ايران📂پاورپوینت درس دوم ادبیات چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی)📂پاورپوینت درس اول زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی (نی نامه)📂پاورپوینت درس سوم زبان و ادبیات فارسی (پیش درآمدی بر ادبیات حماسی)📂پاورپوینت درس دهم زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی (قلب مادر)📂تحقیق اختيارات سرمايه گذاري در دارايي هاي سرمايه اي📂تحقیق ارائه کلیه خدمات حسابداري در شركت ها
شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد . مشخصات فایل تعداد صفحات27حجم4292/336 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل شامل 27 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی ش|47100126|wyv
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان پاورپوینت کنوانسیون حقوق کودکقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات27حجم4292/336 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 27 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

کنوانسیون حقوق کودک در زمره معاهدات حقوق بشری خاصی است که در راستای حمایت از حقوق و آزادی‌های کودکان در سال 1989 به تصویب رسیده است. کودکان از جمله گروههای آسیب پذیری هستند که علاوه بر آنکه از حمایت‌های مندرج در اسناد عام حقوق بشر برخوردارند، اسناد خاص حقوق بشر نیز در حمایت از آنها به تصویب رسیده که از جمله مهمترین این اسناد کنوانسیون حقوق کودک است. در سال 1959 اعلامیه حقوق کودک در راستای حمایت از حقوق کودکان به تصویب رسید. اما از آنجایی که این اعلامیه تعهد الزام آوری برای دولت‌های عضو ایجاد نمی‌نمود و از طرف دیگر رشد فزاینده تضییع حقوق و آزادی‌های کودکان در سراسر جهان همچنان ادامه داشت، لذا تدوین سندی الزام آور در راستای حمایت از حقوق کودکان امری ضروری به شمار می‌آمد. گزارش‌های بسیار نگران کننده از وضعیت کودکانی که در کارهای سخت به کار گمارده شده‌اند یا مجبور به ترک تحصیل و ترک خانواده‌هایشان شده‌اند و همچنین کودکانی که در فحشاء و بهره برداری جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنین وضعیت نامناسب بهداشتی کودکان و.... همگی لزوم توجه به حقوق آنها را گوشزد می‌نماید. از این روی در راستای حمایت مؤثر از حقوق کودکان، کنوانسیون حقوق کودک در تاریخ 20 نوامبر 1989 به اتفاق آراء از تصویب مجمع عمومی سازمان ملل گذشت و تنها در نخستین روز 61 دولت آن را امضاء کردند و درتاریخ 2 سپتامبر 1990 قابل اجرا شد. تا نوامبر سال 2004 بیش از 192 کشور به آن پیوسته‌اند و تنها دولت آمریکا که در فوریه 1995 این سند را امضاء نموده، هنوز کنوانسیون مزبور را تصویب نکرده است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

محتوای کنوانسیون

ابعاد مختلف کنوانسیون

ساز و کار نظارتی کنوانسیون

وضعیت جمهوری اسلامی ایران نسبت به کنوانسیون

پایان

عنوان : کنوانسیون حقوق کودک

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"