پاورپوینت کمیته رفع تبعیض علیه زنان

مطالب دیگر:
📒تحقیق با موضوع مراحل توسعه و موقعیت حسابداری منابع انسانی📒تحقیق مدیریت منابع انسانی با تاکید بر نظام ارزشیابی عملکرد از دیدگاه مدیران📒تعادل انرژی، فعالیت بدنی و چاقی در کودکان📒هنر رزمی جوجوتسو📒ایرابیکس📒تحقیق بيوشيمي عمومي لیپیدها📒تحقیق خوردگي در صنايع نفت و پتروشيمي📒محاسبات سازه و نقشه اتوکدی ساختمان 4طبقه بتنی📒محاسبات سازه و نقشه اتوکدی ساختمان7 طبقه بتنی با دیوار برشی📒نحوه مدل سازی و محاسبات مربوط به سقف کامپوزیت📒تحقیق با موضوع دام جهانی شدن، تعرض به رفاه و دموکراسی📒تحقیق با موضوع جهانی شدن و امنیت ملی📒تحقیق با موضوع حدیث رفع📒تحقیق با موضوع حقوق زن📒تحقیق با موضوع خانواده، نهاد اجتماعی📒تحقیق با موضوع خدمات اجتماعی📒تحقیق با موضوع خدمات اطلاع رساني كشاورزي براي كشورهاي جهان سوم، مشكلات، توسعه و دور نماها📒نقشه زمین شناسی شهرستان سمیرم📒نقشه ی زمین شناسی شهرستان تیران و کرون📒نقشه ی زمین شناسی شهرستان علی آباد📒نقشه ی زمین شناسی شهرستان آزادشهر📒نقشه ی زمین شناسی شهرستان بندر گز📒نقشه ی زمین شناسی شهرستان گرگان📒نقشه ی زمین شناسی شهرستان کلاله📒نقشه ی زمین شناسی شهرستان کردکوی
شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد . مشخصات فایل تعداد صفحات26حجم4261/833 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی ش|47100125|wyv
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان پاورپوینت کمیته رفع تبعیض علیه زنانقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم4261/833 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

سازمان ملل متحد در طول مدت فعالیت خود، نهاد‌ها و ارگان‌های متعددی را برای تنظیم مکانیزم حقوق بشر و چگونگی اجرای اسناد و ابزارهای بین المللی و بررسی و نظارت بر وضعیت حقوق بشر تأسیس کرده است. برخی از این ساز و کارها و ارگان‌ها ناشی از معاهدات بین المللی هستند که بر اساس مقررات کنوانسیون‌های بین المللی حقوق بشری مصوب مجمع عمومی سازمان ملل متحد از میان کارشناسان دارای صلاحیت دولت‌های عضو کنوانسیون تشکیل می‌شوند و نحوه اجرای کنوانسیون مربوطه را مورد رسیدگی قرار داده و سر انجام گزارش خود را به مجمع عمومی ارایه می‌نمایند. کمیته رفع تبعیض علیه زنان یکی از همین دسته نهاد‌های ناشی از معاهدات بین المللی است که بر اساس کنوانسیون محو تمامی اشکال تبعیض علیه زنان ( 1979 ) جهت نظارت بر اجرای مقررات مندرج در کنوانسیون مذکور تأسیس شده است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

چگونگی تأسیس و ترکیب اعضای کمیته

نقش و نحوه عملکرد اعضای کمیته

جلسات و چگونگی کار کمیته

نکاتی درباره کمیته

پایان

عنوان : کمیته رفع تبعیض علیه زنان

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت






"