پاورپوینت کمیته ضد شکنجه

مطالب دیگر:
🔗آدلر و نظريه هاي روانشناسي فردي🔗برنامه نوشابه فروشی🔗پروژه ارت، حفاظت و برقگير🔗ارتباط قلب و ورزش کردن🔗ارتقاي اثر بخشي مطالعات مهندسي ارزش با استفاده از مديريت ريسك🔗پایان نامه بررسی رابطه اشتغال زنان با عزت نفس آنان🔗پایان نامه رابطه بين اشتغال مادران بر عزت نفس دختران🔗پایان نامه بررسي موانع توسعه بانكداري الكترونيك در ايران🔗پایان نامه بررسی و گرایش به برقراری ارتباط و دوستی با جنس مخالف قبل از ازدواج در سطح دانشجویان🔗پایان نامه تأثیر مشارکت زنان در عرصه های عمومی و خانوادگی🔗پایان نامه تحلیل و بررسی اثرات قیمت نفت بر روی اقتصادایران🔗پایان نامه نقش فرهنگ سازماني در افزايش كارآیي كاركنان اداره دارایی🔗پاورپوینت بتن الیافی🔗پاور پوینت کودکان بیش فعالی ADHD🔗پروژه ارز و کاربرد آن در بازار پول🔗پروژه ارز🔗ارزش تكنيك هاي چند متغيره در تحليل اطلاعات🔗پروژه ارزش مديريت استراتژيك🔗پروژه ارزشيابي عملكرد افراد🔗ارزشیابی کیفی و بازخوردهای یادگیری - یاددهی🔗ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه🔗ارزيابي گناه از ديدگاه انديشه و عمل🔗ارزيابي مديريت كيفيت جامع در سازمانهاي دولتي🔗تحقیق ارگونومی🔗راه های دریافت جم (الماس ) رایگان بدون نیاز به روت و هک
شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد . مشخصات فایل تعداد صفحات34حجم4345/663 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل شامل 34 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی ش|47100124|wyv
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان پاورپوینت کمیته ضد شکنجهقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات34حجم4345/663 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 34 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

کمیته ضد شکنجه از جمله مهمترین نهاد‌های مبتنی بر معاهدات بین المللی محسوب می شود که بر اساس مقررات کنوانسیون منع شکنجه و سایر رفتار‌ها و مجازات‌های ظالمانه، غیر انسانی و تحقیر آمیز ( 1984 ) تأسیس گردیده است. این کمیته در کنار ارگان‌های دیگری چون کمیته حقوق بشر، کمیته رفع تبعیض علیه زنان، کمیته حقوق اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و... در زمره ارگان‌های مهم حقوق بشری سازمان ملل متحد‌اند که جهت نظارت بر اجرای اسناد مربوطه تأسیس شده‌اند. در این مقاله چگونگی تأسیس و ترکیب اعضاء، نحوه عملکرد و تشکیل جلسات و کار کمیته و... به اختصار مورد بررسی قرار می گیرد.

چگونگی تأسیس و ترکیب اعضای کمیته ضد شکنجه

طبق ماده 17 کنوانسیون منع شکنجه و سایر رفتار‌ها و مجازات‌های ظالمانه، غیر انسانی و تحقیر آمیز ( 1984 ) کمیته‌ای به نام کمیته ضد شکنجه تشکیل یافته، که تدابیر اجرایی مربوط به اجرای مقررات کنوانسیون (از این پس از آن به اختصار با عنوان « کنوانسیون منع شکنجه » یاد می شود.) به وسیله این کمیته انجام می شود.

کمیته مرکب از ده کارشناس معروف به سجایای عالی اخلاقی که صلاحیت آنها درباره حقوق بشر محرز است، می باشد ( بند 1 ماده 17 کنوانسیون منع شکنجه ). کارشناسان کمیته توسط دولت‌های عضو کنوانسیون منع شکنجه انتخاب می شوند و در گزینش آنها رعایت توزیع عادلانه جغرافیایی و مفید بودن شرکت اشخاص دارای تجربه حقوقی مد نظر قرار می گیرد. ( بند 1 ماده 17 ).

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

چگونگی تأسیس و ترکیب اعضای کمیته ضد شکنجه

نقش و نحوه عملکرد اعضای کمیته ضد شکنجه

جلسات کمیته ضد شکنجه

عملکرد‌ها و وظایف کمیته ضد شکنجه

نکاتی درباره کمیته ضد شکنجه

پایان

عنوان : کمیته ضد شکنجه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"