پاورپوینت کمیته حقوق بشر

مطالب دیگر:
📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت تکنوتار در سال 88📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت تکنوتار در سال 89📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت تکنوتار در سال 90📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 80📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 81📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 82📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 83📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 84📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 85📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 86📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 87📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 88📚آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت درخشان تهران در سال 90📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 80📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 81📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 82📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 83📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 84📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 85📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 86📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 87📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 88📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 89📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 90📚آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت کالسیمین در سال 80
شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد . مشخصات فایل تعداد صفحات31حجم4224/125 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل پاورپوینت کمیته حقوق بشر شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدتر|47100116|wyv
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان پاورپوینت کمیته حقوق بشر قابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات31حجم4224/125 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

پاورپوینت کمیته حقوق بشر

شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

هر چند مهمترین روش اجرای اسناد بین‌المللی حقوق بشر حمایت ملی از آنها و گنجاندن در قوانین داخلی است. اما در سطح بین‌المللی نیز به منظور تضمین اجرای موازین بین‌المللی حقوق بشر، سازکارهای نظارتی ویژه‌ای تدارک دیده شده است. کمیته حقوق بشر یکی از این سازکارهای نظارتی مبتنی بر معاهدات است که در میثاق بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی (1966) مقرر گردیده است. کمیته حقوق بشر نقش حیاتی در نظارت بر اجرای حقوق به رسمیت شناخته شده در میثاق بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی دارد.

چگونگی تأسیس و ترکیب اعضای کمیته حقوق بشر

کمیته حقوق بشر بر اساس ماده 28 میثاق بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی (1966) تأسیس شده است. کمیته مزبور مرکب از 18 کارشناس از اتباع دولت‌های عضو میثاق بوده که جملگی از شخصیت‌های دارای درجات عالی اخلاقی و صاحب نظر و صلاحیت در زمینه حقوق بشرند. انتخاب اعضای کمیته در جلسه‌ای که به دعوت دبیر کل سازمان ملل متحد از دولت‌های عضو میثاق در مقر سازمان ملل متحد تشکیل خواهد شد، با رأی مخفی از فهرست اشخاص واجد شرایط، به عمل می‌آید. نصاب این جلسه دوسوم دولت‌های عضو میثاق است و منتخبین نامزدهایی خواهند بود که بیشترین تعداد رأی را به دست آورده و حایز اکثریت تام آرای نمایندگان دولت‌های حاضر و رأی دهنده باشند. هر دولت عضو میثاق می‌تواند دو نفر نامزد از اتباع خود را معرفی نماید و تجدید نامزدی یک شخص مجاز می‌باشد.

دبیر کل سازمان ملل متحد نیز فهرستی از کلیه اشخاصی که به این ترتیب نامزد شده‌اند بر اساس حروف الفبا با ذکر نام دولت‌هایی که آنان را معرفی کرده‌اند، تهیه و آن را حداکثر یک ماه قبل از تاریخ انتخابات به دولت‌های عضو میثاق ارسال می‌نماید.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

چگونگی تأسیس و ترکیب اعضای کمیته حقوق بشر

نقش و نحوه عملکرد اعضای کمیته حقوق بشر

جلسات و چگونگی کار کمیته حقوق بشر

عملکردهای نظارتی کمیته حقوق بشر

پایان

عنوان : کمیته حقوق بشر

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"